Dobredojdovte na Pehcevo Pro Gaming
 
HomePortalCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share
 

 Како треба да изгледа една пофалба

Go down 
АвторПорака
El Padrinoo*
Head Admin
Head Admin
El Padrinoo*

Број на мислења : 11
Join date : 2012-05-29
Age : 28
Местолокација : Pehcevo

Како треба да изгледа една пофалба Empty
ПишувањеПредмет: Како треба да изгледа една пофалба   Како треба да изгледа една пофалба EmptyНед Сеп 02, 2012 10:41 pm

За кој сервер: PubliC/AWP
Ваш ник:
Админ ник:
Пофалба за админот:
Ваш Коментар:

Доколку не го доставите следнто тема ќе биде заклучена и избришана !!!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Како треба да изгледа една пофалба
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming :: Пофалби на админ-
Отиди до: