Dobredojdovte na Pehcevo Pro Gaming
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

Видете ги мислењата без одговор
 Форум ТемиМислења
Последно мислење
Нема нови мислења

Pehcevo Pro Gaming Servers

11Пон Сеп 03, 2012 1:42 am
El Padrinoo* Админ Правилник
.Нема нови мислења

Pehcevo Pro GaminG [Public]

Pehcevo Pro GaminG [Public]
11Пон Сеп 03, 2012 1:42 am
El Padrinoo* Админ Правилник
..Нема нови мислења

Админ Правилник

Секој админ мора да го разгледа и почитува админ правилникот !
11Пон Сеп 03, 2012 1:42 am
El Padrinoo* Админ Правилник
.Нема нови мислења

Pehcevo Pro GaminG [Awp]

Pehcevo Pro GaminG [Awp]
00
Нема нови мислења

Пријаваи за админ

Отворени пријавите за админ можете да конкурирате !
37Пон Окт 15, 2012 9:29 pm
El Padrinoo* Пријава за адимн
Нема нови мислења

Претставување на новите членови

Ова е место каде што новите членови на форумот би се запознаат и претстават со останатите веќе регистрирани членови
49Пон Окт 08, 2012 12:08 pm
luckYisBOSS Да се преставам и јас !
Нема нови мислења

Пофалби на админ

Тука можете да го пофалите админот со тоа како тој си ја вршел добро работата.
11Нед Сеп 02, 2012 10:41 pm
El Padrinoo* Како треба да изгледа една пофалба
Нема нови мислења

Жалби и Критики до админите

Тука можете да се пожалите и да ги критикувате админите кои не си ја вршат работата како што треба.
47Вто Мај 28, 2013 1:25 pm
rolam sarmu FAtalstilt?????
Нема нови мислења

Бан/Унбан

Доколку сте неправедно банирани тука можете да доставите доказни матерјали за УНБАН !
23Вто Мај 21, 2013 9:17 pm
El Padrinoo* unban?!?!?!
Pehcevo Pro Gaming Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Кој е он-лајн?
Кој е он-лајн?Нашите членови се испратиле точно 28 мислења
Постојат b>78 регистрирани членови
Најновиот регистриран член е rolam sarmu
In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост
Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 7 во Пон Сеп 03, 2012 9:08 pm

Регистрирани членови: Никој
No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: LunarSlasher (24)
Legend : [ Moderators ]

Нови мислењаНови мислењаНема нови мислењаНема нови мислења  Форумот е заклученФорумот е заклучен