Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobredojdovte na Pehcevo Pro Gaming
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Претставување на членови

Go down 
АвторПорака
El Padrinoo*
Head Admin
Head Admin
El Padrinoo*

Број на мислења : 11
Join date : 2012-05-29
Age : 30
Местолокација : Pehcevo

Претставување на членови Empty
ПишувањеПредмет: Претставување на членови   Претставување на членови EmptyНед Сеп 02, 2012 11:07 pm

Како треба да се претставите
Име и Презиме:
Ник на CS:
Години:
Дали играте редовно на нашиве сервери:
Како ви се допаѓаат нашиве сервери:
Вратете се на почетокот Go down
TheTruth
Admin Pub
TheTruth

Број на мислења : 1
Join date : 2012-09-05
Age : 28
Местолокација : Пехчево

Претставување на членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставување на членови   Претставување на членови EmptyСре Сеп 05, 2012 12:02 pm

Alex Dovichintzky

20

TheTruth


НЕЗДРАВИ СТЕ! Twisted Evil
Вратете се на почетокот Go down
http://forum.kajgana.com/members/%D0%94%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%
SmirnoffRD
Admin Pub
SmirnoffRD

Број на мислења : 1
Join date : 2012-09-11
Местолокација : Пехчево, Македонија

Претставување на членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставување на членови   Претставување на членови EmptyВто Сеп 11, 2012 5:56 pm

Darko Galazovski

17

Smirnoff exP vol n.1

Like your server. Twisted Evil

GGMU
Вратете се на почетокот Go down
SKYTEX.
Admin Pub


Број на мислења : 1
Join date : 2012-09-19

Претставување на членови Empty
ПишувањеПредмет: ch1ckenhawk|m| aka SKYTEX.   Претставување на членови EmptyЧет Сеп 20, 2012 5:57 pm

Darko Romovski

ch1ckenhawk|m|

17

dazimzeleni.nerezervirani.neisplanirani.retardirani. napafkani ( zez se)

good servers
Вратете се на почетокот Go down
El Fenomeno!(C R N I K)
Admin Pub


Број на мислења : 1
Join date : 2012-09-24

Претставување на членови Empty
ПишувањеПредмет: Преставување на членови   Претставување на членови EmptyПон Сеп 24, 2012 9:46 pm

Име и Презиме: Мехмет Оџов
Ник на CS:El Fenomeno!(C R N I K)
Години:15
Дали играте редовно на нашиве сервери:Секој ден!
Како ви се допаѓаат нашиве сервери:Супер е !ReSpEcT
Вратете се на почетокот Go down
????????
ГостинПретставување на членови Empty
ПишувањеПредмет: Да се претставам   Претставување на членови EmptyПон Окт 08, 2012 12:07 pm

Име и Презиме: Лаки Трајковски
Ник на CS: luckYisBOSS
Години: 15
Дали играте редовно на нашиве сервери: Откако почнаа да ми зборат дека сум читер, НЕ.
Како ви се допаѓаат нашиве сервери: ТОП е све само админите ви се тапа.
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Претставување на членови Empty
ПишувањеПредмет: Re: Претставување на членови   Претставување на членови Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Претставување на членови
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming :: Претставување на новите членови-
Отиди до: