Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobredojdovte na Pehcevo Pro Gaming
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Да се преставам и јас !

Go down 
АвторПорака
luckYisBOSS
Admin Pub
luckYisBOSS

Број на мислења : 1
Join date : 2012-10-08
Age : 23
Местолокација : Kratovo,Macedonia

Да се преставам и јас !  Empty
ПишувањеПредмет: Да се преставам и јас !    Да се преставам и јас !  EmptyПон Окт 08, 2012 12:08 pm

Име и Презиме: Лаки Трајковски
Ник на CS: luckYisBOSS
Години: 15
Дали играте редовно на нашиве сервери: Откако почнаа да ми зборат дека сум читер, НЕ.
Како ви се допаѓаат нашиве сервери: ТОП е све само админите ви се тапа.
Вратете се на почетокот Go down
http://www.fb.com/ngu.clan
 
Да се преставам и јас !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming :: Претставување на новите членови-
Отиди до: