Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobredojdovte na Pehcevo Pro Gaming
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Пријава за адимн

Go down 
АвторПорака
left4deadmw
Admin Pub


Број на мислења : 5
Join date : 2012-10-08

Пријава за адимн Empty
ПишувањеПредмет: Пријава за адимн   Пријава за адимн EmptyПон Окт 08, 2012 2:38 pm

мачити


Последната промена е направена од left4deadmw на Чет Ное 03, 2016 3:47 pm. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
El Padrinoo*
Head Admin
Head Admin
El Padrinoo*

Број на мислења : 11
Join date : 2012-05-29
Age : 30
Местолокација : Pehcevo

Пријава за адимн Empty
ПишувањеПредмет: Re:Пријава за админ    Пријава за адимн EmptyПон Окт 08, 2012 6:21 pm

Одбиено ! Немаш доволно часови продолжи да бидеш редовен па ќе видиме !
Вратете се на почетокот Go down
left4deadmw
Admin Pub


Број на мислења : 5
Join date : 2012-10-08

Пријава за адимн Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за адимн   Пријава за адимн EmptyНед Окт 14, 2012 5:59 pm

Kolku casove mi trebaa? -_-'
Вратете се на почетокот Go down
El Padrinoo*
Head Admin
Head Admin
El Padrinoo*

Број на мислења : 11
Join date : 2012-05-29
Age : 30
Местолокација : Pehcevo

Пријава за адимн Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за адимн   Пријава за адимн EmptyПон Окт 15, 2012 9:29 pm

Уште 50-60 часови
Вратете се на почетокот Go down
Sponsored content
Пријава за адимн Empty
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за адимн   Пријава за адимн Empty

Вратете се на почетокот Go down
 
Пријава за адимн
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming :: Пријаваи за админ-
Отиди до: