Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobredojdovte na Pehcevo Pro Gaming
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Предложен од El Padrino

Go down 
АвторПорака
linked
Admin Pub


Број на мислења : 1
Join date : 2012-10-02

Предложен од El Padrino Empty
ПишувањеПредмет: Предложен од El Padrino   Предложен од El Padrino EmptyСре Окт 10, 2012 12:27 am

STEAM ID : STEAM_0:0:211098666
Vas IP (http://www.whatismyip.com): 77.29.56.228
Ник- smiley
Име и презиме- Антонио Веселинов
Возраст- 19
Држава- Македонија
Град- Свети Николе
Познавање на амх команди- Скоро сите.. Smile
Дали сте моментално админ- Да.
Претходни сервери на кои сте биле админ- VIP на Shady,eXtreme,Oscar
Колку сати дневно играте CS -многу.
Колку долго играте кантер страјк-од кога знам за мене.
Зошто сакате да бидете админ- затоа што мислам дека на серверов му треба искусен админ. Smile
Доколку станам админ ќе ги поштувам правилатата (да или не) - Да.
Вратете се на почетокот Go down
El Padrinoo*
Head Admin
Head Admin
El Padrinoo*

Број на мислења : 11
Join date : 2012-05-29
Age : 30
Местолокација : Pehcevo

Предложен од El Padrino Empty
ПишувањеПредмет: Пријава за админ   Предложен од El Padrino EmptyСре Окт 10, 2012 3:14 pm

Одобрено ! Ќе ти ставам админ на СТИМ..За другото ќе се договориме на Чат !
Вратете се на почетокот Go down
 
Предложен од El Padrino
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming :: Пријаваи за админ-
Отиди до: