Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobredojdovte na Pehcevo Pro Gaming
 
HomePortalLatest imagesБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Nepravedno baniran od Atanasko Runteski

Go down 
2 posters
АвторПорака
left4deadmw
Admin Pub



Број на мислења : 5
Join date : 2012-10-08

Nepravedno baniran od Atanasko Runteski Empty
ПишувањеПредмет: Nepravedno baniran od Atanasko Runteski   Nepravedno baniran od Atanasko Runteski EmptyПет Окт 26, 2012 3:21 pm

(kantero mi e mix medzu starie p47 i officialnie na steam p48, amx bugo go postirah na forumo isto teka i momentalno amx go reinstaliruvam)

Situacijata e teka ->
Dobih admin na Pehcevo Zombie, kanter igram vece 7-8 godini, komandata za logiranje "setinfo _pw *passwd*" nehte da raboti i za MOJA SRECA ima eden admin pusceno bas toguj, Atanasko Runtevski, pom...coveko mi nogu pomogna, testira admino i mi rece oti raboti do meneka e, bugo go postirah na fb za da najdem resenie da ne teram po internet mos i dr sa go imali istie problem, admino pod nick mi bese daden direktno kopiran od CS, i coveko posle 10min poftaranje napisi "setinfo..." i kazuvanje celo vreme oti nece, trgna mi admino, i mi dade PERNAMENT BAN sos pricina "oti si bot."

Diskutirano e na FB GRUPATA, deka posle 10 komentara, topico e izbrisan od grupata...

100 pati mu rekoh daj unban vika mi nemos, pricina: oti si bot...
-pa lol, cal zivot sam na kompjuter, pocetnik sam fof android developer na xda, uca za java, znam gi amx komandite ubavo, celo vreme sam na komp - a malenko dete mi se nadiga, vika mi baniran si oti si bot , rekoh mu POMOCKO na fb grupata za so i sega ne go mena mislenjeto, dobih opomena od Piko i tolku...]

PERNAMENT se dobiva samo za cheat spored vasie pravilnik na forumo,
teka da so biva, ce me UNBAN nekoj ili?
Вратете се на почетокот Go down
El Padrinoo*
Head Admin
Head Admin
El Padrinoo*


Број на мислења : 11
Join date : 2012-05-29
Age : 33
Местолокација : Pehcevo

Nepravedno baniran od Atanasko Runteski Empty
ПишувањеПредмет: Re: Nepravedno baniran od Atanasko Runteski   Nepravedno baniran od Atanasko Runteski EmptyСаб Окт 27, 2012 8:30 am

Pricina "oti si bot"...Sa za sa ce bidesh unban.I ako planiraa da ti se vraka admin kazi im admin na STEAM ID Wink Milsa oti bolje cee ali nikako nesmeesh da vlagash so drugi nick Wink lock
Вратете се на почетокот Go down
 
Nepravedno baniran od Atanasko Runteski
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming :: Жалби и Критики до админите-
Отиди до: