Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobredojdovte na Pehcevo Pro Gaming
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Како треба да изгледа една пријава за админ

Go down 
АвторПорака
KOJ e SLEDEN
Admin
KOJ e SLEDEN

Број на мислења : 2
Join date : 2012-05-29

Како треба да изгледа една пријава за админ Empty
ПишувањеПредмет: Како треба да изгледа една пријава за админ   Како треба да изгледа една пријава за админ EmptyСре Мај 30, 2012 12:43 pm

Пожелно е да имате над 16 години !

За кој сервер се пријавувате: PubliC/AwP
STEAM ID:
Vas IP (http://www.whatismyip.com):
Ник-
Име и презиме-
Возраст-
Држава-
Град-
Познавање на амх команди-
Дали сте моментално админ-
Претходни сервери на кои сте биле админ-
Колку сати дневно играте CS -
Колку долго играте кантер страјк-
Зошто сакате да бидете админ-
Финансиски допринос (deltahost-smetka/boost) -
Доколку станам админ ќе ги поштувам правилатата (да или не) -
Статистика за редовност земајте од http://www.gametracker.com/search/?query=pehcevo (Pehcevo Pro Gaming PubliC/AWP)
Вратете се на почетокот Go down
https://pehcevoprogaming.forummk.com
 
Како треба да изгледа една пријава за админ
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming :: Пријаваи за админ-
Отиди до: