Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobredojdovte na Pehcevo Pro Gaming
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Како треба да изгледа една пофалба

Go down 
АвторПорака
El Padrinoo*
Head Admin
Head Admin
El Padrinoo*

Број на мислења : 11
Join date : 2012-05-29
Age : 29
Местолокација : Pehcevo

Како треба да изгледа една пофалба Empty
ПишувањеПредмет: Како треба да изгледа една пофалба   Како треба да изгледа една пофалба EmptyНед Сеп 02, 2012 10:41 pm

За кој сервер: PubliC/AWP
Ваш ник:
Админ ник:
Пофалба за админот:
Ваш Коментар:

Доколку не го доставите следнто тема ќе биде заклучена и избришана !!!
Вратете се на почетокот Go down
 
Како треба да изгледа една пофалба
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming :: Пофалби на админ-
Отиди до: