Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobredojdovte na Pehcevo Pro Gaming
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Како треба да изгледа една жалба/критика !

Go down 
АвторПорака
El Padrinoo*
Head Admin
Head Admin
El Padrinoo*

Број на мислења : 11
Join date : 2012-05-29
Age : 30
Местолокација : Pehcevo

Како треба да изгледа една жалба/критика ! Empty
ПишувањеПредмет: Како треба да изгледа една жалба/критика !   Како треба да изгледа една жалба/критика ! EmptyНед Сеп 02, 2012 10:47 pm

За кој сервер: PubliC/AWP
Ваш ник:
Админ ник:
Жалба/Критика:
SS (screenshot):
Ваш Коментар:

Доколку не го доставите следнто тема ќе биде заклучена и избришана!!!
Вратете се на почетокот Go down
 
Како треба да изгледа една жалба/критика !
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming :: Жалби и Критики до админите-
Отиди до: