Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobredojdovte na Pehcevo Pro Gaming
 
HomePortalБарајРегистрирајте сеВлез

 

 Pozzzz MAAFAKA!

Go down 
АвторПорака
paky0
Admin Pub
paky0

Број на мислења : 1
Join date : 2012-05-30

Pozzzz MAAFAKA! Empty
ПишувањеПредмет: Pozzzz MAAFAKA!   Pozzzz MAAFAKA! EmptyВто Сеп 18, 2012 11:01 am

Име и Презиме: Павел Довичински

Ник на CS: phr^

Години:17

Дали играте редовно на нашиве сервери: ДА

Како ви се допаѓаат нашиве сервери: најс најс , вери најс Smile
Вратете се на почетокот Go down
 
Pozzzz MAAFAKA!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Добредојдовте на Pehcevo Pro Gaming :: Претставување на новите членови-
Отиди до: